Trospratna kuca u blizini mora Bijela Herceg Novi. Povrsina kuce 310m2, sastoji se od: suteren, garazni dio (koji moze da bude poslovni 110m2), prizemlje , dvosoban komforan stan od 100m2 , prvi sprat dvosoban komforan stan od 100m2. Kuca je u dobrom stanju, juzno orijentisana, 150m od mora. Povrsina zemljista oko kuce 573m2, parking obezbijedjen za vise vozila. Udaljenost od Herceg Novog 15km, aerodroma Tivat 8km. Cijena 750.000€
House
280m²
4
2
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 2678.57 €
Down payment 150,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 2.17% lower than the average price of a in Bijela
Average price: 2737.89 €/m²
This property is 21.04% larger then the average size of a in Bijela
Average size: 231 m²
Area
280m²
Structure
4 Rooms
Property Type
House
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%