470,000 €
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 1
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 2
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 3
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 4
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 5
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 6
  • Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi - image 7
470,000 € (3,701 €/m²)
127 m²
3 Bathroom

Sale, house, 127m², Savina, Herceg Novi

Savina, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Prodaja kuca Herceg Novi – Kuca sa pogledom na more, Savina

ID-K662

Kategorija: prodaja

Vrsta: kuca

Opstina: Herceg Novi

Naselje: Savina

Povrsina objekta: 127m2

Povrsina dvorista: 365m2

Broj spavacih soba: 5

Broj kupatila: 3

Parking: garaza, 2 parking mesta

Opis: Na prodaju, odlicno pozicionirana kuca sa garazom i uredjenim dvoristem. Kuca se sastoji iz trosobnog stana na prvoj i dvosobnog stana na drugoj etazi.

Real estate details

Ad ID
296594
Published
10.10.2024
Updated
12.05.2026
Property Type

House

Area

127m²

Rooms

5+

Bathrooms

3

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3700.79 €

Down payment 94,000 €

Monthly installment
2,278 €

240 total installments

Loan amount
376,000 €
Down payment
94,000 €
Total interest
170,837 €
Total payment
546,837 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of five+ bedroom houses - Herceg Novi

Savina
Herceg Novi

This property's price is 20.43% higher than the average price of a in Herceg Novi

Average price: 3072.96 €/m²

This property is 53.92% smaller then the average size of a in Herceg Novi

Average size: 276 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Svetionik Nekretnine

Registration number

2945916

Location

Herceg Novi

Savina

Area

127m²

Kuća in Savina

Sale, house, 216m², Savina, Herceg Novi

2,500.000 €

Savina

4 rooms 3 bathrooms 216
Sale, house, 216m², Savina, Herceg Novi
Kuća in Savina

Sale, house, 240m², Savina, Herceg Novi

370,000 €

Savina