Prodaja vila u luksuznom kompleksu Oliva Village Podi.
Kompleks se nalazi u mirnom mjestu u prirodnom okruženju samo 3 km od centra grada. Dobra saobraćajna povezanost omogućava vam da na pet minuta vožnje dođete do plaže, marine, supermarketa, restorana, škole, vrtića i ostalih infrastrukturnih objekata.
Trosobna vila od 165 m2, na zemljistu od 521m2 sa pogledom na dvoriste….. Cijena:580.000€
Trosobna vila od 165 m2, na zemljistu od 528m2 sa pogledom na more….. Cijena: 580.000€
Trosobna vila od 179 m2, na zemljistu od 1200m2 sa pogledom na more….. Cijena: 580.000€
House
165m²
3
1
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 3515.15 €
Down payment 116,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 18.99% higher than the average price of a in Podi
Average price: 2954.07 €/m²
This property is 2.59% larger then the average size of a in Podi
Average size: 161 m²
Area
165m²
Structure
3 Rooms
Property Type
House
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%