330,750 €
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 1
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 2
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 3
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 4
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 5
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 6
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 7
  • Sale, house, 350m², Centar, Bar - image 8
330,750 € (945 €/m²)
350 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, house, 350m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Property description

#prodaja_kuće_Bar

ID356.

📍Prodaje se kuća sa šest spavaćih soba u Baru

📌Lokacija: Dobre Vode, okrug Nišice

Veličina parcele: 350 m²

Veličina kuće: 220 m²

🔖Kuća se nalazi u mirnom i zelenom području, blizu mora i svih potrebnih sadržaja. Izvrsna investicijska opcija s visokim potencijalom prihoda tijekom turističke sezone.

- 4 odvojena stana

- Panoramski pogled na more iz svakog stana

- 4 parkirna mjesta

- Vlastiti bunar

- Podno grijanje

- Internet i video nadzor

- Priprema za solarne panele

- Mirno područje, blizu mora

💶Cijena: 330.750 €

📲WHATSAPP | TELEGRAM | Viber

+382 68 200 906

Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM Investments

Real estate details

Ad ID
560829
Published
23.05.2026
Updated
23.05.2026
Property Type

House

Area

350m²

Rooms

4

Bathrooms

1

Furnished

Furnished

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 945.00 €

Down payment 66,150 €

Monthly installment
1,603 €

240 total installments

Loan amount
264,600 €
Down payment
66,150 €
Total interest
120,222 €
Total payment
384,822 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom houses - Bar

Centar
Bar

This property's price is 38.81% lower than the average price of a in Bar

Average price: 1544.42 €/m²

This property is 92.95% larger then the average size of a in Bar

Average size: 181 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

SM investment by Sabina Mailova

Registration number

+38268200906

Location

Bar

Centar

Area

350m²

Structure

4 Rooms

Property Type

House

Similiar Properties

Premium Stan in Centar

Sale, apartment, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 bathroom 41
Sale, apartment, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Bar

135,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Bar