210,000 €
  • Sale, house, 90m², Šušanj, Bar - image 1
  • Sale, house, 90m², Šušanj, Bar - image 2
  • Sale, house, 90m², Šušanj, Bar - image 3
  • Sale, house, 90m², Šušanj, Bar - image 4
210,000 € (2,333 €/m²)
90 m²
1 Bathroom

Sale, house, 90m², Šušanj, Bar

Šušanj, Bar Crna Gora

Property description

ID 348.

Бар · Кућа · 4 спаваће · 210.000 €

📌 Локација: Шушањ

📐 Површина: 90 м²
🏗 Спрат: 1
🅿️ Паркинг: 4 мјеста

Продаје се први спрат куће са четири апартмана у мирном дијелу Шушања. Објекат је са новим реновирањем, замјеном инсталација и столарије. Рејон је погодан за живот и одмор, близу плаже и све потребне инфраструктуре. Одлична опција за издавање туристима, са потенцијалним приходом током сезоне.

Real estate details

Ad ID
559873
Published
20.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

House

Area

90m²

Rooms

0

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2333.33 €

Down payment 42,000 €

Monthly installment
1,018 €

240 total installments

Loan amount
168,000 €
Down payment
42,000 €
Total interest
76,331 €
Total payment
244,331 €

Agency (intermediary)

SM investment by Sabina Mailova

Registration number

+38268200906

Location

Bar

Šušanj

Area

90m²

Structure

N/A

Property Type

House

Similiar Properties

Premium Kuća in Šušanj

Sale, house, 74m², Šušanj, Bar

85,000 €

Šušanj

3 rooms 1 bathroom 74
Sale, house, 74m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Sale, two bedroom apartment, 69m², Šušanj, Bar

200,000 €

Šušanj

2 rooms 2 bathrooms 69
Sale, two bedroom apartment, 69m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Sale, two bedroom apartment, 61m², Šušanj, Bar

137,250 €

Šušanj

2 rooms 1 bathroom 61
Sale, two bedroom apartment, 61m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Sale, one bedroom apartment, 53m², Šušanj, Bar