125,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak - image 7
125,000 € (2,016 €/m²)
62 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 62m², Centar, Žabljak

Centar, Žabljak Crna Gora

Property description

Na prodaju: profitabilan stan u centru Žabljaka – tvoj savršen planinski kutak!

Idealna investicija u srcu turističkog regiona Crne Gore.

Predstavljamo ti prostran i moderan stan od 62 m² sa garažom od 13 m² i podrumom od 7 m², koji se nalazi u glavnoj ulici Žabljaka.

Savršeno mesto za one koji cene udobnost, prirodu i aktivan način života.

Prednosti stana:

Prostran i udoban – 2 svetle spavaće sobe, moderan dnevni boravak i funkcionalna kuhinja.

Maksimum svetlosti i topline – stan se nalazi na 2. spratu trospratne zgrade i ima dvostranu orijentaciju.

Odlična lokacija – sve je na dohvat ruke: prodavnice, restorani i kafići udaljeni samo 2 minuta hoda.

Savremen stil – sveže renoviran u svetlim tonovima, sa dizajnerskim nameštajem (uključujući italijanski) i ambijentalnim osvetljenjem za dodatnu udobnost.

Potpuno useljiv – sav neophodan nameštaj i uređaji su već uključeni.

Zahvaljujući jedinstvenoj lokaciji u centru turističkog planinskog regiona, stan ima veliki potencijal za izdavanje.

Sjajna prilika za stabilan prihod tokom cele godine ili za uživanje u sopstvenom domu u jednom od najlepših predela Crne Gore.

Real estate details

Ad ID
492157
Published
14.11.2025
Updated
27.04.2026
Property Type

Apartment

Area

62m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2016.13 €

Down payment 25,000 €

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Elena Starostenko

Elena

Similiar Properties

Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Žabljak

120,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Žabljak
Verified Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 57m², Centar, Žabljak

175,700 €

Centar

2 rooms 1 bathroom 57
Sale, two bedroom apartment, 57m², Centar, Žabljak
Zemljište in Centar

Sale, land lot, 450000m², Centar, Žabljak

Request

Centar

450000
Sale, land lot, 450000m², Centar, Žabljak
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Žabljak

120,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Žabljak
Zemljište in Centar

Sale, land lot, 450m², Centar, Žabljak

45,000 €

Centar

450
Sale, land lot, 450m², Centar, Žabljak
Kuća in Centar

Sale, house, 147m², Centar, Žabljak

129,000 €

Centar

3 rooms 1 bathroom 147
Sale, house, 147m², Centar, Žabljak
Stan in Centar