194,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat - image 11
194,000 € (2,694 €/m²)
72 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 72m², Seljanovo, Tivat

Seljanovo, Tivat Crna Gora

Property description

Namjesten dvosoban stan, korisne povrsine 72 m2 ( u Ln 57 m2), pozicioniran na 3 spratu ( poslednjem - potkrovlje) kvalitetne vojne stambene zgrade u naselju Seljanovo, Tivat.

Struktura: velika dnevna soba sa odovojenom trpezarijom i kuhinjom, dvije spavace sobe, ostava, kupatilo i velika zatvorena terasa. Takodje, stan posjeduje podrum.

Stan je opremljen, djelimicno renoviran, prostran i funkcionalan, jugo-zapadno orjentisan. Zgrada ne posjeduje lift. Zgrada se sastoji od dva ulaza, gdje su na svakom spratu organizovana samo po dva stana, sto garantuje mir i privatnost.

Zgrada je smjestena u mirnom dijelu Seljanova, nedaleko od Porto Montenegro i mora i u blizini svih potrebnih sadrzaja za komforan porodicni zivot.

Parking za stanare zgrade je dostupan ispred zgrade.

Vlasnistvo 1/1, papiri uredni.

Kontakt: 067 444 900

Real estate details

Ad ID
541409
Published
07.05.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Apartment

Area

72m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2694.44 €

Down payment 38,800 €

Monthly installment
940 €

240 total installments

Loan amount
155,200 €
Down payment
38,800 €
Total interest
70,516 €
Total payment
225,716 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Seljanovo

Seljanovo
Tivat

This property's price is 33.06% lower than the average price of a two bedroom apartment in Seljanovo

Average price: 4025.33 €/m²

This property is 16.85% larger then the average size of a two bedroom apartment in Seljanovo

Average size: 62 m²

Area

72m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Concept RealEstate

Similiar Properties

Premium Stan in Seljanovo

Sale, two bedroom apartment, 91m², Seljanovo, Tivat

310,000 €

Seljanovo

2 rooms 1 bathroom 91
Sale, two bedroom apartment, 91m², Seljanovo, Tivat