161,700 €
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat - image 14
161,700 € (3,300 €/m²)
49 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 49m², Dumidran, Tivat

Dumidran, Tivat Crna Gora

Property description

Na prodaju: Novi stambeni kompleks u Tivtu

📍 Lokacija: Dumidran, Tivat

Moderan stambeni kompleks smješten u sunčanom i dobro povezanom naselju Dumidran u Tivtu, u blizini glavnog puta, Aerodroma Tivat i centra grada.

Projekat se sastoji od dvije stambene zgrade sa obezbijeđenim parking mjestima ispred zgrada, što pruža praktičnu lokaciju i dugoročnu investicionu vrijednost.

Projekat se nalazi u blizini Aerodroma Tivat i približno 3,5 km od centra grada, što ga čini praktičnim izborom kako za život, tako i za investiciju.

Svi stanovi se isporučuju potpuno završeni, uključujući opremljena kupatila, završene podove i kvalitetnu aluminijumsku stolariju, što obezbjeđuje moderan i uredan standard.

Zahvaljujući svojoj strateškoj lokaciji i funkcionalnim rasporedima stanova, projekat nudi visok potencijal za izdavanje i predstavlja odličnu investicionu priliku u jednom od najpristupačnijih dijelova Tivta.

Dostupne jedinice:

🏢 Jednosobni stanovi

Površina od: 49 m²

Cijena od: 161.700 €

🏢 Dvosobni stanovi

Površina od: 60 m²

Cijena od: 210.000 €

💬 Kontaktirajte nas za više informacija, planove stanova i dostupnost.

Real estate details

Ad ID
540047
Published
31.03.2026
Updated
01.04.2026
Property Type

Apartment

Area

49m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 3300.00 €

Down payment 32,340 €

Monthly installment
784 €

240 total installments

Loan amount
129,360 €
Down payment
32,340 €
Total interest
58,775 €
Total payment
188,135 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Dumidran

Dumidran
Tivat

This property's price is 3.3% lower than the average price of a single bedroom apartment in Dumidran

Average price: 3412.63 €/m²

This property is 2.37% larger then the average size of a single bedroom apartment in Dumidran

Average size: 48 m²

Area

49m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Estatelands

Similiar Properties

Premium Stan in Dumidran

Sale, one bedroom apartment, 48m², Dumidran, Tivat

159,783 €

Dumidran

1 room 1 bathroom 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Dumidran, Tivat