380,000 €
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 7
  • Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat - image 8
380,000 € (8,444 €/m²)
45 m²

Sale, studio apartment, 45m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Property description

Isplativa nekretnina – studio apartman u 5-zvjezdičnom kondo hotelu The Chedi -- 1.red od mora

Dobit za 2025.god — 25.000 €

Apartman ima površinu od 45,4 m² (unutarnija – 42,63 m² plus 5,54 m² terase).

Dizajn kombinira moderne i tradicionalne stilove s punom funkcionalnošću.

Lustica Bay je najveći luksuzni resort i stambeni kompleks s golf terenom, marinom, plažama i autonomnom infrastrukturom – smješten na poluostrvu Luštica u prekrasnom zaljevu Trašte. Nakon završetka, Lustica Bay će se prostirati na preko 6 milijuna četvornih metara. To je prvi istinski ekološki prihvatljiv projekt u Crnoj Gori, koji strogo ispunjava standarde LEED Silver certifikacije.

Hotel s 5 zvjezdica The Chedi prvi je put otvorio svoja vrata gostima ljeti 2018. S obzirom na to da je trenutno jedini hotel u području Luštica Bay, od svog je otvaranja vrlo popularan među turistima i potpuno je popunjen.

Real estate details

Ad ID
532229
Published
11.03.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

45m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 8444.44 €

Down payment 76,000 €

Monthly installment
1,842 €

240 total installments

Loan amount
304,000 €
Down payment
76,000 €
Total interest
138,123 €
Total payment
442,123 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Tivat

Luštica Bay
Tivat

This property's price is 16.15% higher than the average price of a studio apartment in Luštica Bay

Average price: 7270.27 €/m²

This property is 4.99% larger then the average size of a studio apartment in Luštica Bay

Average size: 43 m²

Area

45m²

Premium Stan in Luštica Bay

Sale, apartment, 37m², Luštica Bay, Tivat

277,500 €

Luštica Bay

1 bathroom 37
Sale, apartment, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay