330,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 20
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 21
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 22
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 23
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 24
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 25
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 26
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 27
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 28
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 29
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 30
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 31
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 32
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 33
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 34
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 35
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 36
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 37
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 38
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 39
  • Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora - image 40
330,000 € (3,667 €/m²)
90 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 90m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Ovaj prekrasno dizajniran, potpuno novi apartman nalazi se u naselju Gradiošnica, mirnom stambenom dijelu Tivta, u neposrednoj blizini aerodroma Tivat.

Apartman ima površinu od 90 m², uključujući prostranu privatnu terasu. Raspored uključuje dvije udobne spavaće sobe i jedno moderno kupatilo, uređeno visokokvalitetnim materijalima i opremljeno podnim grijanjem za udobnost tokom cijele godine.

Posebnost nekretnine je privatni jacuzzi smješten na terasi, koji stvara atmosferu osame i luksuza na otvorenom.

Stan je u potpunosti namješten namještajem izrađenim po mjeri, posebno za ovaj prostor, stvarajući skladan i elegantan interijer. Visokokvalitetni drveni podovi postavljeni su u cijelom stanu, dajući prostoru topao, moderan i osjećaj pametnog doma.

Dnevni boravak i kuhinja su spojeni u otvoreni prostor i opremljeni su novim Bosch uređajima, uključujući mašinu za pranje posuđa i frižider za vino. Svi završni radovi i oprema su potpuno novi i visokog standarda, što vam omogućava da se odmah uselite bez ikakvih dodatnih ulaganja.

Stan dolazi sa jednim dodijeljenim privatnim parking mjestom koje se nalazi direktno pored zgrade. U vlasničkom listu je navedeno da nekretnina ima 63 m² stambenog prostora + 27 m² terase.

Real estate details

Ad ID
523507
Published
15.02.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Apartment

Area

90m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.