330,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora - image 13
330,000 € (53 €/m²)
6177 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 6177m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Na prodaju: Stan sa bazenom, vrtom i parkingom — Tivat
Cijena: 330.000 €
Površina: 61.77 m²
Na prodaju je moderan stan Terrace Premium (61.77 m²) u mirnom i zelenom dijelu Tivta, u blizini parka uz more.
Stan ima funkcionalan raspored, savremene završne materijale i idealan je za život ili investiciju kroz izdavanje.
Raspored:
Spavaća soba – 8.92 m²
Dnevna soba – 11.96 m²
Kupatilo – 3.72 m²
Kuhinja / trpezarija – 13.52 m²
Spavaća soba – 11.12 m²
Terasa – 8.71 m²
Ulazni prostor – 3.82 m²
 
Prednosti kompleksa
Bazen i uređeni vrt
Privatna i ograđena teritorija
Parking mjesto uključeno
Blizina parka uz obalu mora
Miran kvart sa lakim pristupom centru Tivta
 
Prestižna lokacija blizu Porto Montenegra
Kvalitetna gradnja i savremeni dizajn
Samo 10 minuta do aerodroma Tivat
Odlično za život, odmor ili investiciju
Cijena: 330.000 €
Kontaktirajte nas za više informacija ili obilazak stana.

Real estate details

Ad ID
481290
Published
16.10.2025
Property Type

Apartment

Area

6177m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Agency

Mbroker

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 53.42 €

Down payment 66,000 €

Monthly installment
1,600 €

240 total installments

Loan amount
264,000 €
Down payment
66,000 €
Total interest
119,949 €
Total payment
383,949 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Tivat

Tivat
Montenegro

This property's price is 98.68% lower than the average price of a two bedroom apartment in Tivat

Average price: 4047.20 €/m²

This property is 6979.3% larger then the average size of a two bedroom apartment in Tivat

Average size: 87 m²

Area

6177m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Mbroker

Similiar Properties

Premium Stan in Mrčevac

Sale, one bedroom apartment, 45m², Mrčevac, Tivat

185,500 €

Mrčevac

1 room 1 bathroom 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Mrčevac, Tivat
Premium Stan in Marići