214,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora - image 10
214,000 € (51 €/m²)
4175 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 4175m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Prodaja direktno od investitora!
Površina: 41.75 m² 
Terasa — 4.90 m²

Cijena: 214.000 €
Posebna cijena za punu uplatu: 203.300 €
Minimalno učešće — 20%

Mjesečni trošak održavanja — 2,5 € po m²

Dostupna je i kupovina parking mjesta — 30.000 €
Rok završetka radova: maj 2026. godine
Kompletno opremljen “ključ u ruke” stan u luksuznom kompleksu — idealan za život ili investiciju u prestižnu nekretninu u Tivtu.
 Raspored:
Prostrana spavaća soba
Kuhinja sa dnevnim boravkom
Kupatilo sa tušem
Terasa sa pogledom na more

 Oprema i završna obrada:
Dizajn enterijera: Anser Architects,
Ugradna kuhinja: ploča za kuvanje, rerna, mašina za sudove, frižider, aspirator, veš mašina,
Sanitarije vrhunskih brendova: Villeroy & Boch, Dornbracht, VitrA, Kartell by Laufen,
Klima Samsung WindFree, pametni sistem Legrand,
Energetski efikasni prozori, LED rasvjeta, kvalitetni završni materijali,
Ulazna vrata sa elektronskom bravom (kartica / ključ / otisak prsta).

 Sadržaji kompleksa:
Otvoreni bazen i lounge zona sa kaminom
Dječije igralište
Podzemni i otvoreni parking, ostave
24/7 video nadzorom

 Lokacija:
Centar Tivta — 360 m
Porto Montenegro — 630 m
Engleska škola Knightsbridge — 600 m
Plaža Waikiki — 800 m (~10 min pješke)
Tokom faze izgradnje postoji mogućnost usklađivanja rasporeda prostorija, enterijera i završnih materijala u skladu sa vašim željama.

Real estate details