670,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora - image 7
670,000 € (3,764 €/m²)
178 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 178m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Prodaja penthausa na Kipru — Limassol, oblast Katholiki
Rezidencija se nalazi u prestižnom dijelu Katholiki, u samom centru Limasola – na granici Starog grada i na pješačkoj udaljenosti od mora.
Život u centru grada, u kombinaciji sa blizinom plaže, čini ovu lokaciju zaista posebnom.
Za samo 12 minuta lagane šetnje, prolazeći kroz Stari grad i Limassolsku tvrđavu, dolazi se do Molos parka i Limassol Marine.
U neposrednoj blizini se nalaze prodavnice, restorani, banke, zabavni sadržaji i predivne pješčane plaže.
Mermerna fasada i ulazni hol skladno prelaze u enterijer.
Koriste se materijali najvišeg kvaliteta i autorska dizajnerska rješenja.
Veliki panoramski prozori donose puno svjetla i pružaju fantastičan pogled na more.
Glavne karakteristike:
Priključak na fotonaponski sistem – skoro nulta potrošnja energije
VRV sistem klimatizacije
Priprema za podno grijanje
Visina plafona – 3 m
Završna obrada: pločice 60x120 cm (kupatila, kuhinja, dnevna soba), laminat (spavaće sobe), pločice 60x120 cm (terasa)
Aluminijumski prozori i vrata sa energetski efikasnim staklima
Sanitarije ROCA, slavine GROHE
Privatno skladište u podrumu (pristup isključivo liftom)
Dva natkrivena parking mjesta
Detalji nekretnine:
Površina: 178 m²
3 spavaće sobe, 3 kupatila
Sprat: 5 (Penthaus)
Djelimično namješten
Lift, alarmni sistem, balkon, ostava
Godina izgradnje: 2025
Energetska efikasnost: Klasa A
Cijena: 670.000 €
 

Real estate details

Ad ID
478029
Published
08.10.2025
Property Type

Apartment

Area

178m²

Rooms

3

Bathrooms

N/A

Agency

Mbroker

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3764.04 €

Down payment 134,000 €

Monthly installment
3,248 €

240 total installments

Loan amount
536,000 €
Down payment
134,000 €
Total interest
243,533 €
Total payment
779,533 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Tivat

Tivat
Montenegro

This property's price is 1.02% lower than the average price of a three bedroom apartment in Tivat

Average price: 3802.96 €/m²

This property is 44.84% larger then the average size of a three bedroom apartment in Tivat

Average size: 123 m²

Area

178m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Mbroker

Similiar Properties

Premium Stan in Pod Kuk

Sale, one bedroom apartment, 43m², Pod Kuk, Tivat

169,000 €

Pod Kuk

1 room 1 bathroom 43
Sale, one bedroom apartment, 43m², Pod Kuk, Tivat
Premium Stan in Kava