370,000 €
  • Sale, apartment, 62m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 62m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 62m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 62m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 62m², Tivat, Crna Gora - image 5
370,000 € (5,968 €/m²)
62 m²

Sale, apartment, 62m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Na atraktivnoj i brzo rastućoj lokaciji Luštice u Tivtu, ovaj stambeni objekat u izgradnji predstavlja izuzetnu investicionu priliku. Smješten na placu površine 303m², objekat se sastoji od dvije jednosobne stambene jedinice i prostrane podzemne garaže, sa neto površinom većeg stana od 62.94m², manjeg 37.45m², i garažnog prostora od 84.46m².

Udaljen svega 500 metara od budućeg golf terena na Luštici, ova lokacija će značajno dobiti na vrijednosti po završetku izgradnje terena — što je čini idealnom za iznajmljivanje, kao i za dalju prodaju. Objekat se trenutno prodaje u cjelini po cijeni od 370.000€, uz mogućnost manje korekcije cijene.

Idejno rješenje je već odobreno, a ovih dana se očekuje odobrenje glavnog projekta. I dalje postoji mogućnost izmjene unutrašnjeg rasporeda — na primjer, objekat se može preurediti u trosobnu kuću — dok spoljašnjost mora ostati u skladu sa renderom koji je dio odobrenog idejnog rješenja. Takođe postoji mogućnost adaptacije garaže u stambeni prostor ili dogradnje potkrovlja, po dogovoru sa kupcem.

Real estate details

Ad ID
477356
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

62m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 5967.74 €

Down payment 74,000 €

Monthly installment
1,794 €

240 total installments

Loan amount
296,000 €
Down payment
74,000 €
Total interest
134,488 €
Total payment
430,488 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Tivat

Tivat
Montenegro

This property's price is 43.9% higher than the average price of a studio apartment in Tivat

Average price: 4147.27 €/m²

This property is 17.18% smaller then the average size of a studio apartment in Tivat

Average size: 75 m²

Area

62m²

Premium Stan in Porto Montenegro

Sale, four bedroom apartment, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 rooms 4 bathrooms 240
Premium Stan in Porto Montenegro