750,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat - image 14
750,000 € (9,375 €/m²)
80 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 80m², Porto Montenegro, Tivat

Porto Montenegro, Tivat Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam ovaj izuzetan apartman od 80 kvadratnih metara s jednom spavaćom sobom na 4. spratu prestižnog hotela Regent, zgrada Baia, u srcu Porto Montenegra. Ovaj apartman nudi luksuzan način života s prekrasnim pogledom na more i marinu.

Apartman se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa čajnom kuhinjom, ugodne spavaće sobe, modernog kupatila i terase sa koje se pruža prekrasan pogled na more i slikovitu marinu Porto Montenegro. Apartman je namješten od strane vlasnika i nije uključen u cijenu najma hotela, što novom vlasniku omogućava uživanje u privatnosti i ličnom stilu.

Vlasnik apartmana može uživati u svim pogodnostima 5-zvjezdičnog hotela Regent, uključujući njegovu infrastrukturu i usluge.

Porto Montenegro je poznat po svojim vrhunskim sadržajima, uključujući butike, fine restorane, ugodne kafiće, jaht klub i uređene plaže. Idealna je destinacija za one koji cijene mir i privatnost, a istovremeno su u centru zbivanja u jednom od najprestižnijih crnogorskih odmarališta.

Ovaj apartman — je idealan izbor za privatni odmor, stalni boravak ili prestižnu investiciju u visokokvalitetne nekretnine u Crnoj Gori.

Real estate details

Ad ID
472204
Published
23.09.2025
Updated
18.03.2026
Property Type

Apartment

Area

80m²

Rooms

1

Bathrooms

N/A

Floor

4. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 9375.00 €