569,000 €
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 7
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 8
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 9
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 10
  • Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat - image 11
569,000 € (10,942 €/m²)
52 m²

Sale, studio apartment, 52m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Property description

Predstavljamo na prodaju izuzetan studio apartman od 52 kvadratna metra, smješten u prestižnom kompleksu u Luštica Bayu, Tivat. Ovaj apartman je oličenje udobnosti, nudeći izuzetan način života na samoj obali Jadranskog mora.

Studio ima prostranu terasu od 12 kvadratnih metara, koja nudi prekrasan panoramski pogled na more, stvarajući idealno mjesto za opuštanje i uživanje u ljepoti okolnih pejzaža. Unutrašnji prostor uključuje svijetao dnevni boravak, udoban prostor za spavanje i funkcionalnu kuhinju, kao i moderno kupatilo. Stan je potpuno namješten, opremljen modernim sistemom klimatizacije i ventilacije, visokim plafonima i parketnim podovima, što garantuje maksimalnu udobnost i spremnost za trenutno useljenje.

Poseban stil života u Luštica Bayu:
Luštica Bay — je multifunkcionalni kompleks poznat po svojoj jedinstvenoj međunarodnoj zajednici. Nudi cjelogodišnji način života okružen netaknutim plažama, raznovrsnim restoranima i trgovinama, a sve s pogledom na prekrasno Jadransko more.

Stanari imaju besplatan pristup plažama i bazenima Luštica Bay, kao i prioritetne rezervacije za ostale plaže u kompleksu. Također imaju koristi od 24-satnog održavanja kompleksa od strane —, obezbjeđenja, 24/7 video nadzora i praktičnog prijevoza do šetališta i parkinga. Za maksimalnu udobnost, postoji mogućnost iznajmljivanja nekretnine uz profesionalno upravljanje putem Luštica Bay Property Rental Service.