445,000 €
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 7
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 8
  • Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat - image 9
445,000 € (9,674 €/m²)
46 m²
1 Bathroom

Sale, apartment, 46m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Property description

Studio apartman na prvoj liniji sa direktnim pogledom na more u novom luksuznom odmaralištu Luštica Bay.

 

Apartman se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase sa pogledom na marinu i more.

 

Apartman se prodaje potpuno namešten.

 

Novi vlasnici će moći da uživaju u otvorenom bazenu okruženom zelenilom. Imaće pristup prelepim peščanim plažama unutar odmarališta, koje su udaljene samo nekoliko minuta hoda od apartmana.

 

Zgrada se nalazi u naselju Luštica Bay sa mnogim buticima i restoranima, sadržajima za decu, hotelom Chedi itd.

 

Luštica Bay se nalazi na samo 10 km od aerodroma Tivat, 14 km od centra Tivta i 13 km od Kotora.

Real estate details

Ad ID
453171
Published
02.08.2025
Updated
28.03.2026
Property Type

Apartment

Area

46m²

Rooms

N/A

Bathrooms

1

Parking

Garaža

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 9673.91 €

Down payment 89,000 €

Monthly installment
2,157 €

240 total installments

Loan amount
356,000 €
Down payment
89,000 €
Total interest
161,750 €
Total payment
517,750 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Luštica Bay

Luštica Bay
Tivat

This property's price is 33.92% higher than the average price of a studio apartment in Luštica Bay

Average price: 7223.57 €/m²

This property is 22.87% smaller then the average size of a studio apartment in Luštica Bay

Average size: 60 m²

Area

46m²

Premium Stan in Luštica Bay

Sale, apartment, 37m², Luštica Bay, Tivat

277,500 €

Luštica Bay

1 bathroom 37
Sale, apartment, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay