363,000 €
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 7
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 8
  • Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat - image 9
363,000 € (8,250 €/m²)
44 m²
1 Bathroom

Sale, apartment, 44m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Property description

Na spoju netaknute prirode i prestižnog golf terena dizajniranog od strane Gary Playera, smješteni su Heights apartmani – ekskluzivna kolekcija luksuznih studija, apartmana i penthausa u Luštici Bay.

Spoj autentične crnogorske arhitekture i savremenih linija čini ove svijetle, prostrane domove posebnim, dok panoramski pogledi na Trašte i Bokokotorski zaliv ostavljaju bez daha.

Dodatnu pogodnost pružaju privatne podzemne garaže i prostran spoljašnji parking.

The Heights, ce nuditi harmonicno okruzenje, dva bazena (jedan za djecu, jedan za odrasle), uredjeno zelenilo, zelena, travnata dvorista u okviru jedinica na prizemlju. Svaki stan dolazi opremljen kompletno ugradnom kuhinjom, plakarima po mjeri i kupatilima sa podnim grijanjem, pruzajuci visok nivo komfora.

Povrsina studio apatmana na prvom spratu, koji ce imati poglede ka urbanoj zoni iznosi 44m2.

Cijena 363.000 eur

Real estate details

Ad ID
448199
Published
17.07.2025
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

44m²

Rooms

N/A

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 8250.00 €

Down payment 72,600 €

Monthly installment
1,760 €

240 total installments

Loan amount
290,400 €
Down payment
72,600 €
Total interest
131,944 €
Total payment
422,344 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Luštica Bay

Luštica Bay
Tivat

This property's price is 14.21% higher than the average price of a studio apartment in Luštica Bay

Average price: 7223.57 €/m²

This property is 26.22% smaller then the average size of a studio apartment in Luštica Bay

Average size: 60 m²

Area

44m²

Verified Premium Stan in Luštica Bay

Sale, three bedroom apartment, 190m², Luštica Bay, Tivat

2,000.000 €

Luštica Bay

3 rooms 3 bathrooms 190
Sale, three bedroom apartment, 190m², Luštica Bay, Tivat