530,500 €
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 14
530,500 € (6,169 €/m²)
86 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 86m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Property description

Luksuzan dvosoban apartman smješten u srcu novog naselja Centrale, s pogledom na more i teniske terene. Površina apartmana je 86 m2 (78 m2 + terasa 8 m2) koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa visokim plafonima, trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i velike terase.

 

Apartman se nalazi u centru naselja Centrale sto vlasnicima omogucava uzivanje u bogatoj ponudi restorana i kafea, kao i raznovrsnim sportskim aktivnostima koje nalaze na samo par minuta od apartmana.

 

Budući vlasnici će imati pristup pješčanim plažama u sklopu Luštica Bay kompleksa, smještenim na samo nekoliko minuta od zgrade. Golf vozila kao i organizovan kombi prevoz do marina naselja i plaža je besplatan za sve vlasnike što omogućava nesmetano kretanje do željenih destinacija u kompleksu.

 

U samoj blizini zgrade se nalazi otvoren parking, a vlasnicima stoji na raspolaganju i opcija rentiranja zatvorenog garažnog mjesta.

 

Apartman je prostran i svijetao što mu uz visoke i kose zidove daje posebnu draž kada je veličina prostora u pitanju. Apartman prodaje u cjelosti opremljen.

 

Luštica Bay je luksuzni grad na obali s vrhunskim rezidencijama, trgovinama, velikim brojem restorana, hotelima sa 5 * itd.

Real estate details

Ad ID
433314
Published
10.07.2025
Updated
28.03.2026
Property Type

Apartment

Area

86m²

Rooms

2

Bathrooms