101,500 €
  • Sale, apartment, 29m², Kava, Tivat - image 1
  • Sale, apartment, 29m², Kava, Tivat - image 2
  • Sale, apartment, 29m², Kava, Tivat - image 3
  • Sale, apartment, 29m², Kava, Tivat - image 4
101,500 € (3,500 €/m²)
29 m²
1 Bathroom

Sale, apartment, 29m², Kava, Tivat

Kava, Tivat Crna Gora

Property description

Na prodaju stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do ljeta 2025. godine. Zgrada se nalazi u naselju Kava, na odličnoj lokaciji, 1 km od centra Tivta, 300 m od plaže, 3 km od aerodrome…

U ponudi su:

Garsonjere – 29 m² - 101500,00 eur

Jednosobni stanovi – 53,5 m² - 187250,00 eur

Dvosobni stanovi – 61,41 m² - 233358,00 eur

Trosoban stan – 85,5 m² - 324900,00 eur

Zgrada je moderno i kvalitetno građena, ima lift iz garaže, a biće opremljena sigurnosnim sistemima, interfonom i kamerama..

Garažno mjesto je uključeno u cijenu za kupce dvosobnih i trosobnog stana.

Ostali stanovi imaju obezbijeđeno parking mjesto ispred zgrade.

Zgrada je idealna kako za život tako i za investiciju ili izdavanje. Blizina mora, centra grada i aerodroma čini ovu lokaciju veoma atraktivnom.

Real estate details

Ad ID
363493
Published
14.04.2025
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

29m²

Rooms

N/A

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3500.00 €

Down payment 20,300 €

Monthly installment
492 €

240 total installments

Loan amount
81,200 €
Down payment
20,300 €
Total interest
36,893 €
Total payment
118,093 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected