400,000 €
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora - image 10
400,000 € (5,128 €/m²)
78 m²

Sale, apartment, 78m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Smješten u samom centru Tivta, ovaj šarmantni i udoban apartman nudi izuzetnu priliku za one koji traže vrhunsku nekretninu na samo nekoliko koraka od Jadranske obale. Smješten na adresi Njegoševa 8, ovaj dvosoban apartman zauzima ukupnu površinu od 78 m², savršeno dizajniran za udobnost i praktičnost. Sa obalom koja je udaljena samo 50 metara, stanovnici mogu uživati u mirnom ambijentu života uz obalu, dok su u neposrednoj blizini živahnog centra grada.

Apartman se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, dobro opremljenog kupatila i otvorenog dnevnog boravka koji je istovremeno funkcionalan i prijatan. Raspored prostora maksimizira prirodno svjetlo, stvarajući toplu i prijatnu atmosferu. Bilo da tražite stalni boravak, kuću za odmor ili investiciju, ovaj apartman je odličan izbor.

Njegova centralna lokacija u Tivtu omogućava lak pristup najboljim gradskim sadržajima, uključujući restorane, kafiće, prodavnice i kulturne atrakcije. Nekretnina je izuzeta od energetske oznake, što dodatno povećava njen jedinstveni šarm i praktičnost.

Sa svojom kombinacijom lokacije, udobnosti i blizine obale, ovaj apartman nudi rijetku priliku da postanete vlasnik jedne od najtraženijih nekretnina u Tivtu. Kontaktirajte nas danas kako biste zakazali obilazak i otkrili šarm i potencijal ove izuzetne nekretnine.

Real estate details

Ad ID
344763
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type