660,500 €
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora - image 10
660,500 € (6,809 €/m²)
97 m²

Sale, apartment, 97m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Unaprijedite svoj životni stil s našim izuzetnim dvosobnim stanom smještenim u prestižnim Centrale Apartments u Tivtu, Luštica Bay. Sa 88,23 m² unutrašnjeg stambenog prostora i zadivljujućom terasom od 9,59 m², ovaj stan nudi vrhunsku udobnost i eleganciju.

Doživite besprijekoran spoj savremenih opreme i prostranih rasporeda u otvorenim dnevnim i trpezarijskim prostorima, dopunjenim prostranim balkonima i terasama savršenim za uživanje u mirnom okruženju i zadivljujućim pogledima na Jadransko more. Dizajniran s unutrašnjim prostorima za odlaganje i opremljen kanalskim klima uređajem i audio interfonom za sigurnosni pristup, ovaj stan zadovoljava sve vaše potrebe.

Uživajte u miru s 24-satnom korisničkom službom, sigurnošću i video nadzorom, zajedno s ekskluzivnim pristupom netaknutoj plaži i bazenima Luštica Bay. Iskoristite prednosti prioritetne rezervacije za druge plaže unutar kompleksa i iskoristite pogodnosti kao što su shuttle servis do promenade i parkinga. Pristup zajedničkom bazenu i mogućnost iznajmljivanja garaže ili rezervisanog parking mjesta dodatno poboljšavaju vaše životno iskustvo.

Naš fleksibilan plan plaćanja omogućava vam da ostvarite san o vlastitom domu, sa opcijama za rezervacione depozite i plaćanja na rate tokom tri godine. Osim toga, kao vlasnik nekretnine u Luštica Bay, uživaćete u nizu jedinstvenih pogodnosti, uključujući pristup rentnom fondu koji upravlja Luštica Bay’s Property Rental Service, sniženim cijenama u hotelu The Chedi Luštica Bay 5* i uživanje u sadržajima kao što su spa tretmani, vezovi u marini, teretana, restorani, prodavnice i butici. Ekskluzivna cjelogodišnja usluga upravljanja i održavanja nekretnine, uključujući održavanje, popravke i uređenje okoliša, takođe je dostupna po povoljnim cijenama.