230,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat - image 9
230,000 € (4,182 €/m²)
55 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat

Mažina, Tivat Crna Gora

Property description

Detalji nekretnine: Površina 55 m² sa garažom od 22 m² - Dvije spavaće sobe!

Zajednički prostori: Pristup svim zajedničkim prostorima

Krovni bazen: Uživajte u ekskluzivnom pristupu krovnom bazenu

Opremljen krov: Krov je opremljen zvučnim sistemom, letnjom kuhinjom, trpezarijskim prostorom, lounge prostorom, tuševima, WC-om, ležaljkama, stolovima, beskonačnim bazenom i palmama

Karakteristike zgrade: Recepcija: Udoban ulaz za stanare i goste

Veseraj: opremljen veseraj za cistacice tokom letnje sezone.

Kvalitetna infrastruktura: Pumpe za vodu obezbeđuju optimalan pritisak tokom cele godine, kao i vešeraj

Prihodi od izdavanja: Značajni prihodi tokom cele godine

Potencijal izdavanja:

Sezonski prihodi: Zaradite 170-220 €/dan tokom sezone

Prihodi van sezone: Ostvarite 800-1000 €/mesečno tokom cijele godine

Investicioni prednosti:

1/1 vlasništvo: Puno vlasništvo pruža potpunu kontrolu nad vašom investicijom

Visoki prihodi: Značajni prihodi od izdavanja nude odličan povrat na ulaganje

Potpuno namešten: Prodaje se potpuno namješten, spreman za neposrednu upotrebu ili izdavanje

Ne propustite ovu izuzetnu priliku da posjedujete vrhunsku nekretninu sa neprevaziđenim pogodnostima i neosporno visokim potencijalom za izdavanje. Bilo da tražite profitabilnu investiciju ili luksuzan prostor za život, ovaj stan ispunjava sve potrebe!

Cijena 230.000 Eur

Real estate details

Ad ID
298517
Published
16.10.2024
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4181.82 €

Down payment 46,000 €

Monthly installment
1,115 €

240 total installments

Loan amount
184,000 €
Down payment
46,000 €
Total interest
83,601 €
Total payment
267,601 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Mažina

Mažina
Tivat

This property's price is 16% higher than the average price of a two bedroom apartment in Mažina

Average price: 3605.15 €/m²

This property is 42.9% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Mažina

Average size: 96 m²

Area

55m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Rivijera Nekretnine

Similiar Properties

Premium Stan in Mažina

Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat

210,000 €

Mažina

2 rooms 2 bathrooms 55
Sale, two bedroom apartment, 55m², Mažina, Tivat
Premium Stan in Mažina