NOV DVOSOBAN STAN,
STARI AERODROM, 160.000 EUR
Na prodaju moderno opremljen dvosoban stan površine 56m2, novogradnja sa dva lifta na Starom aerodromu, ulica Avda Međedovića.
Stan se prodaje sa svim namještajem i aparatima u sklopu cijene (sve je rađeno po mjeri). Ugrađen multisplit sistem grijanja i hlađenja.
Stan je na šestom, poslednjem spratu, sa otvorenim pogledom na grad.
Moguća korekcija cijene.
Uredno vlasništvo, bez tereta.
Moguća kupovina putem stambenog kredita.
Viber whatsapp za više informacija.
Apartment
56m²
2
1
6. fl.
1
Excellent condition
Furnished
Public parking
Agency
MarijaPrice per m²: 2857.14 €
Down payment 32,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 15.46% higher than the average price of a two bedroom apartment in Stari Aerodrom
Average price: 2474.57 €/m²
This property is 20.75% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Stari Aerodrom
Average size: 71 m²
Area
56m²
Structure
2 Rooms
Property Type
Apartment
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%