135,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica - image 7
135,000 € (2,455 €/m²)
55 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 55m², Baston, Podgorica

Baston, Podgorica Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam izvanredan jednosoban stan od 55m², smješten u popularnom dijelu Podgorice, Baston. Ovaj predivan prostor je potpuno renoviran i opremljen najkvalitetnijim materijalima i namještajem, što ga čini odmah useljivim bez ikakvih dodatnih ulaganja.
Stan je izuzetno osunčan, pružajući obilje prirodne svjetlosti tokom cijelog dana, što doprinosi ugodnoj atmosferi. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodični život, sa dodatnom pogodnosti blizine škole i svih neophodnih sadržaja. Obezbijeđen je i parking ispred objekta.
S obzirom na lokaciju, kvalitet renovacije i činjenicu da je uknjižen, ovaj stan predstavlja odličnu investiciju, bilo za stanovanje ili izdavanje. Ne propustite ovu priliku!
Cijena: 135.000 EUR. Za više informacija i zakazivanje pregleda, kontaktirajte nas.

Real estate details

Ad ID
557019
Published
13.05.2026
Updated
13.05.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

8. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2454.55 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Podgorica

Baston
Podgorica

This property's price is 10.77% lower than the average price of a single bedroom apartment in Podgorica

Average price: 2750.81 €/m²

This property is 20.03% larger then the average size of a single bedroom apartment in Podgorica

Average size: 46 m²

Area

55m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

BP

BLOK nekretnine

Similiar Properties

Stan in Baston

Sale, one bedroom apartment, 47m², Baston, Podgorica

90,000 €

Baston

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Baston, Podgorica
Verified Stan in Baston