113,000 €
  • Sale, studio apartment, 33m², Central Point, Podgorica - image 1
  • Sale, studio apartment, 33m², Central Point, Podgorica - image 2
113,000 € (3,424 €/m²)
33 m²
1 Bathroom

Sale, studio apartment, 33m², Central Point, Podgorica

Central Point, Podgorica Crna Gora

Property description

Na prodaju opremljena garsonjera u prestižnom kvartu Central Point u Podgorici. Površine 33m², odlično je iskorišćen i spreman za useljenje. Struktura obuhvata ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa modernom kuhinjom i trpezarijom, kupatilo. Lokacija u Central Pointu garantuje blizinu svih sadržaja – tržnih centara, restorana, kafića, poslovnih zona i rekreativnih sadržaja. Zbog svoje atraktivne lokacije, potpune opremljenosti i tražnje u ovom dijelu grada, ima veliki potencijal za rentu.

Real estate details

Ad ID
536527
Published
23.03.2026
Property Type

Apartment

Area

33m²

Rooms

0

Bathrooms

1

Property parameters

Price per m²: 3424.24 €

Down payment 22,600 €

Monthly installment
548 €

240 total installments

Loan amount
90,400 €
Down payment
22,600 €
Total interest
41,073 €
Total payment
131,473 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Podgorica

Central Point
Podgorica

This property's price is 20.2% higher than the average price of a studio apartment in Podgorica

Average price: 2848.80 €/m²

This property is 15.56% larger then the average size of a studio apartment in Podgorica

Average size: 29 m²

Area

33m²

Verified Premium Stan in Central Point

Sale, one bedroom apartment, 70m², Central Point, Podgorica

242,000 €

Central Point

1 room 1 bathroom 70
Sale, one bedroom apartment, 70m², Central Point, Podgorica