1,950 €
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Tološi, Podgorica - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Tološi, Podgorica - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Tološi, Podgorica - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Tološi, Podgorica - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Tološi, Podgorica - image 5
1,950 € (43 €/m²)
45 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 45m², Tološi, Podgorica

Tološi, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji, površine 44,6 m², smješten u Tološima, na prvom spratu zgrade sa liftom.

Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.

Uz stan je obezbijeđeno parking mjesto iza rampe.

Kupac je oslobođen plaćanja poreza na promet nepokretnosti od 3%.

Završetak radova je planiran za kraj januara 2025. godine.

Stan se nalazi u atraktivnom dijelu Tološa, u neposrednoj blizini škole "Novka Ubović", vrtića, prodavnica, parkova i šetališta.

Lokacija je idealna za porodice i omogućava brz pristup centru grada, kao i drugim ključnim sadržajima.

📞 +382 67 090-210

Real estate details

Ad ID
322210
Published
21.12.2024
Updated
15.03.2026
Property Type

Apartment

Area

45m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 43.33 €

Down payment 390 €

Monthly installment
9 €

240 total installments

Loan amount
1,560 €
Down payment
390 €
Total interest
709 €
Total payment
2,269 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Tološi

Tološi
Podgorica

This property's price is 98.55% lower than the average price of a single bedroom apartment in Tološi

Average price: 2994.66 €/m²

This property is 5.63% larger then the average size of a single bedroom apartment in Tološi

Average size: 43 m²

2,995 €
Average annual price
+21%
Price trend (annually)
511

Area

45m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Prestige Real Estate

Similiar Properties

Premium Zemljište in Tološi

Sale, land lot, 1666m², Tološi, Podgorica

Request

Tološi

1666
Sale, land lot, 1666m², Tološi, Podgorica