37,200 €
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 1
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 2
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 3
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 4
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 5
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 6
  • Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin - image 7
37,200 € (1,200 €/m²)
31 m²

Sale, studio apartment, 31m², Centar, Paraćin

Centar, Paraćin Srbija

Property description

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke.

Real estate details

Ad ID
547000
Published
16.04.2026
Updated
17.04.2026
Property Type

Apartment

Area

31m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1200.00 €

Down payment 7,440 €

Monthly installment
180 €

240 total installments

Loan amount
29,760 €
Down payment
7,440 €
Total interest
13,522 €
Total payment
43,282 €

Area

31m²

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58