128,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Centar, Nikšić - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Centar, Nikšić - image 2
128,000 € (1,730 €/m²)
74 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 74m², Centar, Nikšić

Centar, Nikšić Crna Gora

Property description

-povrsina 64 m2 ln + 10m2 terase

-cijena 128000 evra

-dvostrano orijentisan

-svijetao i suncan stan

-2 sprat od 3 sprata

-manja zgrada psut+3sprata

-miran kraj

-pored setalista

-potrebno renoviranje

-u izvornom stanju

-parket dobar,stolarija dobra

-malo koristen stan

-za porodicu ,kao investicija , za samostalan zivot

-dobar raspored

-po potrebi moze i useljiv

- podrum

- sira terasa -sirina stana

- uza terasa - pola sirine stana

-dvoriste sa obe strane stana

-dnevna , hodnik , kuhinja , kupatilo ,dvije sobe

-zgrada gradjena od betonskih elemenata

-seste crnogorske t ,

-telefoni 069064942 , +381653327116

-email [email protected]

-u sredini zgrade , prijatno zbog temperature zimi i ljeti

-tipski stanovi , za tu vrstu gradnje

-zgrada iz 1970.

-u sobama i hodniku izvorne tapete , u dnevnoj okreceno

-moze zamjena za beograd dogovor

-stan ima potencijal

-u dnevnoj bi ostala velika ta pec , u jednoj sobi bi ostala mala ta pec

-u dnevnoj i sobi drvena stolarija dobra , u drugoj sobi pvc stolarija sa roletnom

-u dnevnoj su cijelom sirinom prozori

-bez posrednika

Real estate details

Ad ID
553241
Published
30.04.2026
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

74m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Balconies

2

Year Built

1970