212,706 €
  • Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac - image 6
212,706 € (1,803 €/m²)
118 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 118m², Bubanj, Kragujevac

Bubanj, Kragujevac Srbija

Property description

Tesla Palace (118 m²) – Luksuzan stan na prodaju u najprestižnijem kompleksu u Kragujevcu

Na prodaju je luksuzan stan površine 118,17 m², smešten u najmodernijem stambeno-poslovnom kompleksu u Kragujevcu – Tesla Palace. Zahvaljujući vrhunskoj lokaciji, funkcionalnom rasporedu i savremenim sadržajima, ovaj stan predstavlja idealan izbor kako za udoban porodični život, tako i kao odličnu investiciju ili reprezentativan poslovni prostor.

Karakteristike nekretnine:
  • Površina: 118,17 m²
  • Lokacija: Tesla Palace – moderan kompleks sa 24/7 video nadzorom, recepcijom i profesionalnim održavanjem
  • Raspored: prostran i funkcionalan, sa mogućnošću prilagođavanja nameni
  • Opremljenost i kvalitet gradnje: vrhunska termo i zvučna izolacija, smart home sistemi, klimatizacija i premium završni materijali
  • Fleksibilnost prostora: mogućnost organizacije kao porodični stan ili kao poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, predstavništva)
  • Parking: dva garažna parking mesta

Cena:
  • Cena po kvadratu: 1.800 €/m²
  • Ukupna cena stana: 212.706 € (118,17 m² x 1.800 €/m²)

Stan se nalazi u srcu modernog Kragujevca, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, dok istovremeno pruža mir i privatnost zatvorenog kompleksa. Tesla Palace predstavlja jednu od najatraktivnijih lokacija u gradu, što ovu nekretninu čini odličnom prilikom za život ili investiciju.
Razgledanje je moguće uz prethodnu najavu.

Real estate details

Ad ID
524934
Published
19.02.2026
Property Type

Apartment

Area

118m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Ground Floor

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1802.59 €

Down payment 42,541 €

Monthly installment
1,031 €

240 total installments

Loan amount
170,165 €
Down payment
42,541 €
Total interest
77,315 €
Total payment
247,480 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

TP

Tijana Petrovic

Tijana Petrovic

Similiar Properties

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica

149,000 €

City Kvart

1 room 1 bathroom 50
Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica
Premium Kuća in Herceg Novi

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 rooms 3 bathrooms 189
Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora