440,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor - image 12
440,000 € (4,151 €/m²)
106 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 106m², Dobrota, Kotor

Dobrota, Kotor Crna Gora

Property description

Na prodaju je ekskluzivan stan površine 106 m², smješten na prvom spratu predivne vile u neposrednoj blizini Kotora, u mirnom i elitnom dijelu nadomak mora. Stan se nalazi u rezidencijalnoj vili sa liftom, i posjeduje garažno mjesto kao i dodatni parking ispred objekta. Kompletno je luksuzno i pažljivo namješten, s akcentom na komfor, estetiku i kvalitet.

Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, dva moderno opremljena kupatila, kao i otvorenog koncepta dnevne zone gdje su kuhinja, trpezarija i dnevna soba povezane u skladnu i prozračnu cjelinu. Iz dnevne se izlazi na ogromnu terasu sa unikatnom ogradom od kovanog gvožđa, dok stan ukupno ima čak tri terase – iz svake prostorije postoji direktan izlaz na jednu od njih. Terase nude spektakularan pogled na Bokokotorski zaliv i more, koji ostavlja bez daha.

Svaka prostorija u stanu obiluje prirodnim svjetlom i pruža osjećaj mira i prestiža. Panoramski pogledi na zaliv dostupni su iz svih uglova, stvarajući ugođaj luksuznog mediteranskog života.

Ova nekretnina je savršena za one koji traže vrhunski kvalitet stanovanja, mirnu lokaciju i nevjerovatne vizure mora. Pogodna je kako za privatno korišćenje, tako i kao investicija za izdavanje u jednoj od najatraktivnijih zona crnogorskog primorja.

Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte:

Sanja Krstović
Agent za nekretnine
+
www.agencijazanekretnine.me