143,185 €
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin - image 11
143,185 € (3,113 €/m²)
46 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Kolašin

Centar, Kolašin Crna Gora

Property description

Apartmani sa 1 spavaćom sobom u klubnom domu: Vaš aktiv na glavnom ski-centru Crne Gore Investirajte u budućnost Košine — najbrže rastućeg ski-klastera Evrope. Nudimo apartmane sa 1 spavaćom sobom (46,04 m²) u ekskluzivnom klubnom domu na 30 stanova. Jedinstvena finansijska ponuda: Ne morate platiti sve odjednom! Nudimo fleksibilan raspored plaćanja koji čini kupovinu maksimalno komfornom: Prvi ulog: Samo 30% od cijene. Rasčlan 0%: Na preostali iznos do kraja 2027. godine. Završno obračunavanje: Samo pri preuzimanju ključeva u ruke! Zašto je ovo povoljno? Lokacija: Centar Košine. U perspektivi — pristup 125 km staza svjetskog nivoa (Kolasin Valleys). Servis 5 zvjezdica: Hotelsko upravljanje, izdavanje u najam, transfere i 24/7 koncijerž servis. Infrastruktura klubnog doma za 30 susjeda - prostrani hol za sastanke, dječiji kutak, tiha dvorišna terasa, coworking, hol i sopstvena pekara. Zamislite jutro okruženo planinama, miris sveže pečene robe iz pekare na prvom katu i savremenu udobnost ekološkog doma. Nudimo ne samo kvadrate, već stil života u srcu sjeverne Crne Gore. O ponudi: Površina: 46,04 m² Sprat: 2 Funkcionalnost: Promišljena raspored sa izdvojenom kuhinjskom zonom i terasom za večernu čaj. Oprema: White Box (čisti platno za vaše ideje) ili „ključ u ruke“ sa dizajnerskim renoviranjem od investitora. Možemo preuzeti sve brige — od realizacije dizajnerskog renoviranja „ključ u ruke“ do upravljanja apartmanom u vaše odsustvo. Do najboljih ski staza — svega nekoliko minuta, do aerodroma Podgorica — 50 minuta novim autoputom. Alpski stil i eco-tehnologije izgradnje. Cijena raste s razvojem skijališta. Iskoristite priliku da uđete u projekat u fazi aktivnog razvoja regiona! Garažno mjesto se kupuje odvojeno, dvije varijante: standard - €12,000 i premium - €16,000 Dostupni su i studije i 2-sobni apartmani.