260,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
260,000 € (6,190 €/m²)
42 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u Đenovićima, opština Herceg Novi, smješten na prvoj liniji uz more. Ukupna površina stana iznosi 42m², uz dodatnu terasu sa panoramskim pogledom na more.

U neposrednoj blizini nalazi se ekskluzivni kompleks Portonovi sa marinom, restoranima i brojnim sadržajima visokog standarda.

Stan dodatno posjeduje ostavu i vešeraj.

Postoji mogućnost obezbjeđivanja veza za barku, što ovu nekretninu čini idealnom za ljubitelje mora i nautike.

Odlična prilika za odmor, život ili investiciju na crnogorskom primorju.

Real estate details

Ad ID
553541
Published
04.05.2026
Updated
04.05.2026
Property Type

Apartment

Area

42m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 6190.48 €

Down payment 52,000 €

Monthly installment
1,260 €

240 total installments

Loan amount
208,000 €
Down payment
52,000 €
Total interest
94,505 €
Total payment
302,505 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

This property's price is 91.94% higher than the average price of a single bedroom apartment in Đenovići

Average price: 3225.17 €/m²

This property is 9.7% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Đenovići

Average size: 47 m²

Area

42m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Intermedio nekretnine

Similiar Properties

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350
Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi