Jednosoban stan površine 45m² u Baošićima, smješten u trećem redu od mora. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nekretninu izdvaja fantastičan pogled na more, koji pruža poseban ugođaj i čini je idealnom kako za život, tako i za odmor ili turističko izdavanje. Lokacija je mirna, a u neposrednoj blizini nalaze se more, šetalište i svi potrebni sadržaji. Cijena: 159.000 €.
Apartment
45m²
1
0
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 3533.33 €
Down payment 31,800 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 9.89% higher than the average price of a single bedroom apartment in Đenovići
Average price: 3215.41 €/m²
This property is 4.07% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Đenovići
Average size: 47 m²
Area
45m²
Structure
1 Rooms
Property Type
Apartment
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%