263,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi - image 15
263,000 € (6,262 €/m²)
42 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 42m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Predstavljamo na prodaju ugodan stan od 42 m² koji se nalazi u slikovitim Đenovićima, Herceg Novi. Ovaj stan se nalazi samo 20 metara od mora, na samoj plaži, nudeći izuzetnu blizinu vode i prekrasan panoramski pogled.

Raspored: odvojena kuhinja-dnevni boravak, spavaća soba i soba. Na ulazu se nalazi terasa od 8 m² okružena zelenilom i ostava od 6 m².

Stan je svijetao i nudi panoramski pogled, s velikim prozorima koji pružaju direktan panoramski pogled na more. Potpuno je namješten, a kuhinja je opremljena Bosch uređajima.

Restorani, plaže, trgovine, škole i kompleks Portonovi nalaze se na pješačkoj udaljenosti.

Ovaj stan — je odličan izbor za udoban stalni život, ljetni odmor ili profitabilan posao iznajmljivanja, zahvaljujući svojoj jedinstvenoj lokaciji, spremnosti za useljenje i velikoj potražnji u tom području.

Real estate details

Ad ID
474192
Published
28.09.2025
Updated
05.05.2026
Property Type

Apartment

Area

42m²

Rooms

2

Bathrooms

N/A

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6261.90 €

Down payment 52,600 €

Monthly installment
1,275 €

240 total installments

Loan amount
210,400 €
Down payment
52,600 €
Total interest
95,596 €
Total payment
305,996 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

This property's price is 92.41% higher than the average price of a two bedroom apartment in Đenovići

Average price: 3254.43 €/m²

This property is 43.77% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Đenovići

Average size: 75 m²

3,254 €
Average annual price
+9%
Price trend (annually)
227

Area

42m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Monteonline

Similiar Properties

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350