140,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi - image 14
140,000 € (3,415 €/m²)
41 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Na prodaju jednosoban stan od 41m² u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u Kumboru, Herceg Novi.

Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom i atraktivnom naselju, na svega oko 350 metara od mora i pješčanih plaža, u neposrednoj blizini luksuznog kompleksa Portonovi.

Zgrada ima tri sprata i posjeduje zajednički bazen, lift, kao i prostranu krovnu terasu sa panoramskim pogledom na more i predivnim zalascima sunca, koju mogu koristiti svi stanari.

Garažno mjesto je uključeno u cijenu, a cijene stanova se kreću od 140.000€ do 147.000€, isključivo u zavisnosti od spratnosti.

Struktura stana obuhvata ulazni prostor, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju, dnevni boravak i terasu, pri čemu su dnevni boravak i terasa jugozapadno orijentisani i imaju prelijep pogled na more.

Kupac ne plaća porez na promet nepokretnosti.

Real estate details

Ad ID
549296
Published
23.04.2026
Property Type

Apartment

Area

41m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Year Built

2024

Property parameters

Price per m²: 3414.63 €

Down payment 28,000 €

Monthly installment
679 €

240 total installments

Loan amount
112,000 €
Down payment
28,000 €
Total interest
50,888 €
Total payment
162,888 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Kumbor

Kumbor
Herceg Novi

This property's price is 1.25% higher than the average price of a single bedroom apartment in Kumbor

Average price: 3372.52 €/m²

This property is 13.32% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Kumbor

Average size: 47 m²

3,373 €
Average annual price
-5%
Price trend (annually)
21

Area

41m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Intermedio nekretnine

Similiar Properties

Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi