124,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi - image 8
124,000 € (2,756 €/m²)
45 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 45m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Property description

U ponudi je moderan jednosoban stan u izgradnji, smješten na prvom spratu savremenog stambenog objekta na atraktivnoj lokaciji u Kumboru.

Stan površine 45m² pažljivo je koncipiran da pruži maksimalnu udobnost, funkcionalnost i kvalitet savremenog stanovanja. Zahvaljujući odličnoj lokaciji i kvalitetu novogradnje, ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija.

Posebnu pogodnost predstavlja činjenica da se stan prodaje direktno od investitora, bez posrednika, dok je kupac dodatno oslobođen plaćanja 3% poreza na promet nepokretnosti.

Karakteristike nekretnine:

  • Jednosoban stan

  • Površina: 45m²

  • Sprat: prvi

  • Novogradnja / u izgradnji

  • Lokacija: Kumbor

  • Direktna kupovina od investitora

  • 0% poreza na promet nepokretnosti

Ova nekretnina spaja savremen koncept stanovanja, odličnu lokaciju i povoljne uslove kupovine.

Za više informacija i rezervaciju, kontaktirajte nas.

Real estate details

Ad ID
548855
Published
22.04.2026
Property Type

Apartment

Area

45m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2026

Property parameters

Price per m²: 2755.56 €

Down payment 24,800 €

Monthly installment
601 €

240 total installments

Loan amount
99,200 €
Down payment
24,800 €
Total interest
45,072 €
Total payment
144,272 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Kumbor

Kumbor
Herceg Novi

This property's price is 19.08% lower than the average price of a single bedroom apartment in Kumbor

Average price: 3405.09 €/m²

This property is 5.59% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Kumbor

Average size: 48 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

SVETI STEFAN - REAL ESTATE

Registration number

1

Location

Herceg Novi

Kumbor

Area

45m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi

179,000 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 70
Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi