390,000 €
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
390,000 € (1,083 €/m²)
360 m²
12 Room
6 Bathroom

Sale, apartment, 360m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Vila sa šest apartmana i panoramskim pogledom na Boku Kotorsku

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u selu Žvinje, na padinama Prevlake, u blizini Igalo, nalazi se ova izuzetna vila sa otvorenim pogledom na ulaz u Boka Kotorska i panoramu Herceg Novi.

Objekat se sastoji od šest potpuno nezavisnih apartmana, raspoređenih na tri etaže (po dva apartmana na svakoj). Svaki apartman ima sopstveni ulaz, kao i odvojena brojila za struju i vodu, što ovu nekretninu čini idealnom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju i turistički najam.

Svaki apartman površine 60 m² obuhvata:

dve odvojene spavaće sobe

otvoreni dnevni prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja)

kupatilo

veliku terasu sa pogledom

Apartmani su međusobno simetrični, iste kvadrature i identičnog rasporeda.

Na uređenoj parceli obezbeđen je parking za najmanje šest vozila, uz mogućnost proširenja. Postoji i realan potencijal za izgradnju bazena, što dodatno povećava vrednost nekretnine. Na placu se nalazi i ukopani rezervoar za vodu sa pratećom opremom, kao i uređen prostor iznad rezervoara, idealan za roštilj ili ražanj.

Objekat je završen 2008. godine, uredno je upisan u katastar nepokretnosti, bez tereta i pravno čist.

Poseban utisak ostavlja večernji pogled sa terasa, kada se svetla Herceg Novog prelamaju i odražavaju na morskoj površini, stvarajući jedinstven ambijent.

Idealna prilika za investiciju, turistički biznis ili mirno stanovanje u blizini mora.