206,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora - image 13
206,000 € (1,761 €/m²)
117 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 117m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Prostran trosoban stan s panoramskim pogledom na planine Herceg Novi Drenovik.

Na prodaju – prekrasno renoviran trosoban stan na prvom spratu s dva kupatila, više privatnih balkona i panoramskim pogledom na okolne planine i šumu. Smješten u mirnim zelenim brdima iznad Herceg Novog, dom nudi mirno okruženje uz tihi zvuk vode iz planinskog potoka pored kuće.

Samo 5 minuta hoda do najbližeg supermarketa i ugodnih 15 minuta hoda do plaze , restorana i kafica. Sarmantni Stari grad Herceg Novog udaljen je samo 5 km, dok su aerodromi Tivat i Dubrovnik udaljeni po 30 minuta vožnje.

Karakteristike nekretnine

• • 117 m² svijetlog, otvorenog životnog prostora

• • 3 spavaće sobe | 2 kupatila

• • Prostran dnevni boravak i trpezarija otvorenog plana sa velikim glavnim balkonom koji nudi panoramski pogled na planine

• • Privatni balkoni za svaku spavaću sobu

• • Podno grijanje u cijelom objektu

• • Odvojeno parking mjesto ispred objekta

• Ključne karakteristike

• • Potpuno renovirano u junu 2025. – sve je potpuno novo

• • Samo tri stana u zgradi – butik, niska gustina naseljenosti

• • Nema zajedničkih unutrašnjih prostora – potpuna privatnost

• • Idealno za život tokom cijele godine, korištenje za odmor ili investiciju u iznajmljivanje

• • Prodaje se sa završenim instalacijama i kupatilima; spremno za vaš lični stil enterijera.

• Cijena: 206.000 €

Real estate details

Ad ID
457750
Published
15.08.2025
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

117m²

Rooms

3

Bathrooms

2

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1760.68 €

Down payment 41,200 €

Monthly installment
999 €

240 total installments

Loan amount
164,800 €
Down payment
41,200 €
Total interest
74,877 €
Total payment
239,677 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Herceg Novi

Herceg Novi
Montenegro

This property's price is 35.35% lower than the average price of a three bedroom apartment in Herceg Novi

Average price: 2723.25 €/m²

This property is 3.12% larger then the average size of a three bedroom apartment in Herceg Novi

Average size: 113 m²

2,723 €
Average annual price
-4%
Price trend (annually)
271

Area

117m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Rivijera Nekretnine

Similiar Properties

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići