Prodaje se dvosoban, jugoistočno orijentisan i osunčan stan u novogradnji u Kumboru, udaljen svega 500 metara od luksuznog rizorta Portonovi, marine i hotela One&Only, kao i od plaže.
Lokacija sa odličnom povezanošću i velikim potencijalom za izdavanje ili boravak tokom cijele godine.
Površina stana: 61 m² upisano (stvarna površina 72 m²)
Pogled: Otvoren pogled na more
Vanjsko parking mjesto
Sprat: treca etaža
Cijena: 220.000 €
Apartment
72m²
2
1
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 3055.56 €
Down payment 44,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 22.18% lower than the average price of a two bedroom apartment in Kumbor
Average price: 3926.67 €/m²
This property is 6.03% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Kumbor
Average size: 77 m²
Area
72m²
Structure
2 Rooms
Property Type
Apartment
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%