152,250 €
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
152,250 € (2,873 €/m²)
53 m²

Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Na prodaju u slikovitom primorskom selu Kumbor nalazi se svijetao i moderno opremljen jednosoban stan od 53 m². Smješten na prvom spratu moderne zgrade, ovaj sunčani stan nudi izuzetan pogled na more, savršen za one koji cijene miran život na obali. Uz blizinu plaže, ova nekretnina kombinuje praktičnost i zadivljujuću prirodnu ljepotu, čineći je rijetkom prilikom u jednom od najtraženijih mjesta u Crnoj Gori.

Stan odlikuje savremeni dizajn sa potpuno novim namještajem i uređajima, što garantuje udoban i moderan životni prostor. Svaki kutak nekretnine pažljivo je opremljen, što je čini spremnom za useljenje. Bilo da tražite stalni dom ili vikendicu, ovaj stan nudi savršen spoj funkcionalnosti i luksuza.

Njegova atraktivna lokacija blizu mora, zajedno sa zadivljujućim pogledom i modernim pogodnostima, čini ga izuzetnom investicijom na rastućem tržištu nekretnina u Crnoj Gori. Doživite najbolje od života na obali u ovom šarmantnom stanu u Kumboru.

Real estate details

Ad ID
344698
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

53m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2872.64 €

Down payment 30,450 €

Monthly installment
738 €

240 total installments

Loan amount
121,800 €
Down payment
30,450 €
Total interest
55,340 €
Total payment
177,140 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Herceg Novi

Herceg Novi
Montenegro

This property's price is 5.32% lower than the average price of a studio apartment in Herceg Novi

Average price: 3033.93 €/m²

This property is 17.75% smaller then the average size of a studio apartment in Herceg Novi

Average size: 64 m²

Area

53m²

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350
Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora