71,400 €
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
71,400 € (2,975 €/m²)
24 m²

Sale, apartment, 24m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Smješten u srcu Topla, Herceg Novi, ovaj novoizgrađeni studio apartman nudi moderan život sa zadivljujućim pogledom na more. Stan od 24 m², završen 2019. godine, ima savremeni dekor i dizajniran je za udobnost i stil. Apartman je opremljen klima uređajem, osiguravajući ugodan ambijent tokom cijele godine.

Smješten na adresi Suscepanska 9, nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji s lakim pristupom lokalnim sadržajima i atrakcijama. Dodatno, posjeduje i vlastito parking mjesto, što pruža praktičnost i sigurnost. Ovo je jedinstvena prilika da posjedujete prekrasno dizajniran studio u živopisnoj obalnoj zajednici. Ne propustite ovu priliku da uživate u modernom životu s predivnim pogledima.

Za više informacija ili za zakazivanje pregleda, molimo da nas kontaktirate.

Real estate details

Ad ID
301959
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

24m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2975.00 €

Down payment 14,280 €

Monthly installment
346 €

240 total installments

Loan amount
57,120 €
Down payment
14,280 €
Total interest
25,953 €
Total payment
83,073 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Herceg Novi

Herceg Novi
Montenegro

This property's price is 3.06% lower than the average price of a studio apartment in Herceg Novi

Average price: 3068.85 €/m²

This property is 62.41% smaller then the average size of a studio apartment in Herceg Novi

Average size: 64 m²

3,069 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
566

Area

24m²

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350
Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi