157,500 €
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
157,500 € (1,875 €/m²)
84 m²

Sale, apartment, 84m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Ovaj stan je na prodaju u Mirište području Herceg Novi, lociran blizu plaže Žanjice. Sa samo 300 metara do mora i plaže, ovaj stan se prostire na površini od 84 kvadratnih metara. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, toaleta i prostrane terase.
Ispred zgrade nalazi se parking prostor rezerviran samo za stanare, osiguravajući da nema problema sa parkiranjem. Stan se može kupiti prazan ili namješten, pružajući mogućnosti prilagođavanja prema željama kupca.
Sa svojim elegantnim dizajnom i odličnom lokacijom, ovaj stan je savršen izbor za one koji traže luksuzan život uz more. Ovdje, vi i vaša porodica možete uživati u mirnom životu.

Real estate details

Ad ID
301876
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

84m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1875.00 €

Down payment 31,500 €

Monthly installment
764 €

240 total installments

Loan amount
126,000 €
Down payment
31,500 €
Total interest
57,248 €
Total payment
183,248 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Herceg Novi

Herceg Novi
Montenegro

This property's price is 38.2% lower than the average price of a studio apartment in Herceg Novi

Average price: 3033.93 €/m²

This property is 30.36% larger then the average size of a studio apartment in Herceg Novi

Average size: 64 m²

Area

84m²

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350
Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora