123,200 €
  • Sale, one bedroom apartment, 44m², Bečići, Budva - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 44m², Bečići, Budva - image 2
123,200 € (2,800 €/m²)
44 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 44m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Property description

Izuzetna Prilika u Bečićima!
Predstavljamo Vam atraktivan stan od 44 m², smješten u srcu prestižnog naselja Bečići, Budva. Ovaj prostran i svijetao jednosoban stan nudi savršen spoj udobnosti i blizine mora, udaljen samo nekoliko minuta lagane šetnje do prelijepih plaža Crnogorskog primorja 🌊.
Struktura stana:• 1 spavaća soba• Dnevni boravak sa integrisanom kuhinjom• Moderno kupatilo• Prostrana terasa za uživanje
Stan je neopremljen, što Vam pruža jedinstvenu slobodu da ga uredite i personalizujete po sopstvenom ukusu, stvarajući dom iz snova ili idealan smještaj za turistički najam.
Iako objekat ne nudi sopstveni parking, postoji izvanredna mogućnost kupovine garažnog mjesta po cijeni od 20.000 €, obezbjeđujući sigurno mjesto za Vaše vozilo.
Ova nekretnina, po cijeni od 123.200 €, predstavlja izvanrednu investiciju sa visokim potencijalom za povrat uloženog, bilo kao trajni dom ili profitabilna nekretnina za iznajmljivanje.
Ne propustite priliku da postanete vlasnik dijela Jadranske obale! Kontaktirajte nas putem DM-a za više informacija i zakazivanje privatnog obilaska. Vaš san o primorskom životu počinje ovdje! 📩

Real estate details

Ad ID
559477
Published
20.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

44m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

4. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2800.00 €

Down payment 24,640 €

Monthly installment
597 €

240 total installments

Loan amount
98,560 €
Down payment
24,640 €
Total interest
44,781 €
Total payment
143,341 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Bečići

Bečići
Budva

This property's price is 17.04% lower than the average price of a single bedroom apartment in Bečići

Average price: 3375.01 €/m²

This property is 9.87% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Bečići

Average size: 49 m²

3,375 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
17

Area

44m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Valentina

Similiar Properties

Premium Stan in Bečići

Sale, three bedroom apartment, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 rooms 1 bathroom 90
Sale, three bedroom apartment, 90m², Bečići, Budva