162,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva - image 7
162,000 € (2,613 €/m²)
62 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 62m², Golubovina, Budva

Golubovina, Budva Crna Gora

Property description

Rijetka prilika na tržištu-potpuno renoviran dvosoban stan na prodaju u Golubovini, jednom od najpoznatijih i najpogodnijih naselja za porodičan život u Budvi.

Stan površine 62 m² nalazi se u prizemlju i ima funkcionalan raspored koji obuhvata dvije spavaće sobe, jedno kupatilo, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i ostavu. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Jedna od glavnih prednosti ovog stana je prostrano dvorište koje nije uračunato u kvadraturu. Ovaj dodatni prostor značajno povećava kvalitet boravka, posebno za porodice sa djecom ili za uživanje na otvorenom.

Golubovina je poznata po sigurnom i mirnom okruženju, sa mnogo prostora za igru djece, kao i sportskim terenima za košarku i fudbal, igralištima i zelenim površinama. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići i svi neophodni sadržaji, dok je centar grada udaljen svega nekoliko minuta hoda.

Zahvaljujući povoljnoj cijeni, odličnoj lokaciji i funkcionalnom rasporedu, ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku kako za porodični život, tako i kao dugoročnu investiciju.

Real estate details

Ad ID
558657
Published
18.05.2026
Updated
18.05.2026
Property Type

Apartment

Area

62m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Balconies

0

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2612.90 €

Down payment 32,400 €

Monthly installment
785 €

240 total installments

Loan amount
129,600 €
Down payment
32,400 €
Total interest
58,884 €
Total payment
188,484 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Budva

Golubovina
Budva

This property's price is 9.12% higher than the average price of a two bedroom apartment in Golubovina

Average price: 2394.42 €/m²

This property is 99.44% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Golubovina

Average size: 10974 m²

Area

62m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Forte Mare

Similiar Properties

Stan in Golubovina

Sale, four bedroom apartment, 105m², Golubovina, Budva

480,000 €

Golubovina

4 rooms 2 bathrooms 105
Sale, four bedroom apartment, 105m², Golubovina, Budva
Stan in Golubovina

Sale, one bedroom apartment, 33m², Golubovina, Budva