135,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva - image 8
135,000 € (3,649 €/m²)
37 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 37m², Velji Vinogradi, Budva

Velji Vinogradi, Budva Crna Gora

Property description

Na prodaju moderan jednosoban stan u naselju Veli Vinogradi, u zgradi hotela Idila, Budva.

Do mora je svega 10 minuta laganog hoda ravnim putem. Odlična lokacija kako za život, tako i za izdavanje — u neposrednoj blizini nalaze se supermarketi, kafići, restorani, apoteke i sva potrebna infrastruktura.

Stan se nalazi na prizemlju moderne i uredno održavane zgrade.

Površina stana iznosi 33 m² unutrašnjeg prostora + terasa od 4 m².

Struktura:

— hodnik

— kupatilo

— spavaća soba

— dnevni boravak sa kuhinjom

— terasa

Stan je potpuno nov — niko nije živio u njemu. Opremljen je novim namještajem i tehnikom i potpuno je spreman kako za udoban život, tako i za izdavanje već u predstojećoj ljetnjoj sezoni.

Stan posjeduje:

— frižider

— mašinu za sudove

— šporet

— televizor

— veš mašinu

— 2 klima uređaja

Svijetao i čist stan sa visokim plafonima i prijatnom atmosferom.

Odlična investiciona prilika sa visokim potencijalom za izdavanje.

Cijena: 135.000 €

Real estate details

Ad ID
557890
Published
15.05.2026
Updated
15.05.2026
Property Type

Apartment

Area

37m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 3648.65 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Velji Vinogradi

Velji Vinogradi
Budva

This property's price is 19.2% higher than the average price of a single bedroom apartment in Velji Vinogradi

Average price: 3061.07 €/m²

This property is 18.09% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Velji Vinogradi

Average size: 45 m²

3,061 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
13

Area

37m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Mnestate

Similiar Properties

Premium Stan in Velji Vinogradi

Sale, one bedroom apartment, 38m², Velji Vinogradi, Budva