120,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva - image 15
120,000 € (3,158 €/m²)
38 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 38m², Podkošljun, Budva

Podkošljun, Budva Crna Gora

Property description

Izuzetna prilika za investiciju ili život u Budvi! Predstavljamo jednosoban stan od 38 m² na atraktivnoj lokaciji u Podkošljunu.
Ovaj moderni stan nudi spektakularan pogled na more i planinu, pružajući jedinstven ambijent. Sastoji se od jedne spavaće sobe i jednog kupatila, idealan za samce, parove ili kao nekretnina za izdavanje.
Završetak izgradnje je planiran za jul 2026. godine, što garantuje novu i kvalitetnu gradnju. Stan se prodaje neopremljen, dajući vam potpunu slobodu da ga uredite po svom ukusu i stilu.
Zgrada je opremljena liftom za vašu udobnost. Iako nema obezbeđen parking, lokacija u Podkošljunu je izuzetno povoljna, sa lakim pristupom plažama i svim gradskim sadržajima Budve.
Cena: 120.000 EUR.
Ne propustite šansu da postanete vlasnik ove primamljive nekretnine na Crnogorskom primorju! Kontaktirajte nas za više informacija.

Real estate details

Ad ID
547192
Published
16.04.2026
Property Type

Apartment

Area

38m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Balconies

1

Year Built

2026

Property parameters

Price per m²: 3157.89 €

Down payment 24,000 €

Monthly installment
582 €

240 total installments

Loan amount
96,000 €
Down payment
24,000 €
Total interest
43,618 €
Total payment
139,618 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Podkošljun

Podkošljun
Budva

This property's price is 2.77% higher than the average price of a single bedroom apartment in Podkošljun

Average price: 3072.68 €/m²

This property is 13.71% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Podkošljun

Average size: 44 m²

3,073 €
Average annual price
+16%
Price trend (annually)
28
Days on the market
SK

Svetlana Konjukhova

Monte Life

Similiar Properties

Zemljište in Podkošljun

Sale, land lot, 353m², Podkošljun, Budva

178,000 €

Podkošljun

353
Sale, land lot, 353m², Podkošljun, Budva
Stan in Podkošljun

Sale, two bedroom apartment, 77m², Podkošljun, Budva

242,600 €

Podkošljun

2 rooms 2 bathrooms 77
Sale, two bedroom apartment, 77m², Podkošljun, Budva
Verified Stan in Podkošljun

Sale, one bedroom apartment, 41m², Podkošljun, Budva

116,000 €

Podkošljun

1 room 1 bathroom 41
Sale, one bedroom apartment, 41m², Podkošljun, Budva