450,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora - image 12
450,000 € (3,719 €/m²)
121 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 121m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Prodaje se lux penthouse u Budvi na odličnoj lokaciji u ul. Mediteranskoj 121m2
Lokacija
Stan je udaljen na samo 100 metara od mora i šetališta, 500 metara od Starog grada Budve. Trgovinske radnje, restorani, tržni centar, banke, pošta, farmacija  su na pešačkoj udaljenosti. Budva, biće turistički centar i život koji se uvodi, atraktivan je ne samo tokom leta, već i tokom cele godine. Nedavno sve više i više kupaca vole ovaj grad za život i rekreaciju.
Enterijer i dizajn
Odličan dvosoban stan u novoj modernoj zgradi koja se nalazi u srcu Budve. Zahvaljujući panoramskom zastakljivanju u dnevnoj sobi, stan je pun svetlosti! Dobro planirani stan sadrži prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i velikom terasom. Postoji veliki privatni garažni prostor u podzemnoj garaži, odvojen je električnim roletnama, koje bi se mogao kupiti odvojeno za 35.000 EUR. Zgrada je izgrađena upotrebom kvalitetnih materijala u skladu sa evropskim standardima. Stan je opremljena savremenim inženjerskim sistemom, koji pruža najviše udobnosti i sigurnosti. Zgrada se sastoji od 8 spratova. Prizemlje se stiče u komercijalne svrhe. Osigurani su podzemni parking i lift. Usluge menadžment kompanije samo 30 centi/m2 mesečno!
Uslovi prodaje
Ova luksuzna nekretnina se prodaje za keš, a postoji i mogućnost ponude kompenzacije ukoliko vlasniku bude odgovarala ponuda. Ukoliko Vam se svidela ova nekretnina i želite više detalja možete nas kontaktirati za sve detaljne informacije, a naša agencija će Vam profesionalno prezentovati ovu nekretninu. U SKLOPU CIJENE URAČUNAT PDV !!!