249,000 €
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 1
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 2
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 3
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 4
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 5
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 6
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 7
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 8
  • Sale, apartment, 79m², Adok, Budva - image 9
249,000 € (3,152 €/m²)
79 m²

Sale, apartment, 79m², Adok, Budva

Adok, Budva Crna Gora

Property description

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na traženoj lokaciji, Adok-Budva.

Pozicioniran je na I spratu u stambenoj zgradi visokog kvaliteta sa dva lifta.

Zauzima površinu od 79m2.

Rasporedjen je na hodnik, prostrani dnevni boravak, kuhinju, dvije spavaće sobe, kupatilo+toalet i terasu sa pogledom na dvorište Adok naselja.

Kompletno je prazan i prodaje se u vidjenom stanju.

Adok je poznato kao naselje idealno za porodičan život.

Blizina škole i vrtića, jednostavan pristup glavnim gradskim saobraćajnicama, blizina šetališta i plaže (400m), kafića, restorana, marketa...čine ovu nekretninu idealnom za porodičan život kao i veliki rentabilni potencijal.

Dokumenta 1/1.

Real estate details

Ad ID
492762
Published
17.11.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

79m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3151.90 €

Down payment 49,800 €

Monthly installment
1,207 €

240 total installments

Loan amount
199,200 €
Down payment
49,800 €
Total interest
90,507 €
Total payment
289,707 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Adok

Adok
Budva

This property's price is 3.49% higher than the average price of a studio apartment in Adok

Average price: 3045.46 €/m²

This property is 14.56% larger then the average size of a studio apartment in Adok

Average size: 69 m²

3,045 €
Average annual price
-3%
Price trend (annually)
185

Area

79m²

Premium Stan in Adok

Sale, one bedroom apartment, 39m², Adok, Budva

110,000 €

Adok

1 room 39
Sale, one bedroom apartment, 39m², Adok, Budva
Premium Stan in Adok