265,000 €
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora - image 9
265,000 € (3,046 €/m²)
87 m²

Sale, apartment, 87m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Uživajte u savremenom životu u srcu Budve u ovom potpuno namještenom, useljivom dvosobnom stanu koji se nalazi na 5. spratu nove, uredne zgrade. Lokacija je izuzetna – preko puta Opštine Budva, neposredno iznad marketa Stela i brze hrane Big Mama.

Stan površine 87m² sadrži prostrani dnevni boravak s trpezarijom, dvije svijetle spavaće sobe, modernu kuhinju i savremeno kupatilo. Stan se nalazi na petom spratu i obiluje prirodnim svjetlom, uz prijatan pogled. Zgrada posjeduje lift.

Odlična investiciona prilika u jednom od najtraženijih gradova na crnogorskom primorju. Idealno za stanovanje, odmor ili izdavanje. U blizini se nalaze plaže, Stari grad Budva, restorani i svi važni sadržaji.

Dodatno, u istoj zgradi dostupan je i stan površine 91m² – savršen za širu investiciju.

Ne propustite priliku da postanete vlasnik luksuzne nekretnine u Budvi. Kontaktirajte nas za razgledanje i detalje o cijeni.

Real estate details

Ad ID
477339
Published
07.10.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

87m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3045.98 €

Down payment 53,000 €

Monthly installment
1,285 €

240 total installments

Loan amount
212,000 €
Down payment
53,000 €
Total interest
96,323 €
Total payment
308,323 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 8.5% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 27.08% larger then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
227

Area

87m²

Premium Stan in Pržno

Sale, studio apartment, 25m², Pržno, Budva

85,000 €

Pržno

0 rooms 1 bathroom 25
Sale, studio apartment, 25m², Pržno, Budva
Premium Stan in Rozino